Parkovanie v Petržalke konečne vyriešené!

Petržalčania si vydýchli. Dnes už problémy s parkovaním v našej štvrti pozná málokto. Konečne môžete ako stály obyvateľ Petržalky prísť večer domov z práce a bez problémov zaparkovať. Parkovanie „bez ručnej“ a na trávnikoch sú minulosťou, dnes sú obyvatelia Petržalky zvýhodnení oproti všetkým, ktorí tu nebývajú.

…Príliš pekné aby to bolo realitou? Ale mohlo by byť.

Dnes sa však stačí podvečer prejsť petržalskými sídliskami, (alebo to skúsiť rovno s autom) a objavíte realitu áut zaparkovaných na trávnikoch, chodníkoch, či známym ľudovým spôsobom „bez ručnej“.

Zarážajúco prevládajú mimobratislavské špz, a tie bratislavské sa akosi strácajú.

Riešenie je pritom až zarážajúco jednoduché. My v Mladej Petržalke preto považujeme za jednu z hlavných priorít nášho volebného programu okamžité zavedenie pravidiel parkovania, ktoré zvýhodnia prihlásených Petržalčanov a naopak prinútia všetkých ostatných si za parkovanie výrazne zaplatiť.

Súčasný stav považujeme za neprijateľný, a preto považujeme za veľmi dôležité, kto na nabližšie 4 roky „zaparkuje“ na pozícii starostu a poslancov petržalky.

Pozrite si všetky naše priority pre Petržalku a kliknite sem.

Oliver Kríž
Kandidát na starostu Petržalky

 


Návrat na všetky články

Kontaktujte nás

Sme team ľudí, ktorí chcú s vami udržiavať dialóg. Preto sme vďační za akýkoľvek podnet, otázku alebo pripomienku. Snažíme sa vám odpovedať v najkratšom možnom čase. Ďakujeme.

 

MLADÁ PETRŽALKA – lokálna strana
Béžová 3958/4, 851 07 Bratislava
IČO: 42 364 078
Číslo účtu: SK93 0900 0000 0051 4643 7216

Kontaktný email: mladapetrzalka@mladapetrzalka.sk

 

 

Zaujíma vás, čo sa deje na našom Facebooku?
Sledujte naše príspevky, témy a súťaže.

Viete už o našom unikátnom projekte internetovej
petržalskej televízie? Zaujímavé video reportáže môžete
odoberať na našom YouTube profile.