Som Oliver a mám dosť energie a skúseností dať vám aj po voľbách maximum

 

Dnes mnohí kandidáti pracujú na plný úväzok aj na iných pozíciách a funkciách, a pritom chcú robiť ešte aj starostov najväčšej bratislavskej mestskej časti. Každému je pritom jasné, že ak majú byť petržalské problémy vyriešené na 100%, obyvatelia potrebujú aj starostu, čo bude svoju prácu robiť na 100 % a nedeliť ju medzi viac pracovných úväzkov na iných miestach.

Pre mnohých je samozrejme pohodlné poberať niekoľko platov a nerobiť nič poriadne. Ja momentálne okrem svojej práce hájim záujmy Petržalky v Mestskom zastupiteľstve a som poslancom mestskej časti. Aj tieto dve funkcie mi zaberú skoro všetok voľný čas.

Ako politik, tak aj občan však považujem za samozrejmé, že v prípade získania funkcie starostu budem vykonávať len jednu prácu a poberať len jeden plat. Len tak budem môcť robiť veci poriadne. Nikto sa totiž nedokáže rozdeliť na viac častí, a to by si mali uvedomiť aj niektorí kandidáti a kandidátky.

Pred voľbami sa uistite, že volíte starostu čo bude pre vás pracovať naozaj na 100%.

Oliver Kríž
Kandidát na starostu Petržalky


Návrat na všetky články

Kontaktujte nás

Sme team ľudí, ktorí chcú s vami udržiavať dialóg. Preto sme vďační za akýkoľvek podnet, otázku alebo pripomienku. Snažíme sa vám odpovedať v najkratšom možnom čase. Ďakujeme.

 

MLADÁ PETRŽALKA – lokálna strana
Béžová 3958/4, 851 07 Bratislava
IČO: 42 364 078
Číslo účtu: SK93 0900 0000 0051 4643 7216

Kontaktný email: mladapetrzalka@mladapetrzalka.sk

 

 

Zaujíma vás, čo sa deje na našom Facebooku?
Sledujte naše príspevky, témy a súťaže.

Viete už o našom unikátnom projekte internetovej
petržalskej televízie? Zaujímavé video reportáže môžete
odoberať na našom YouTube profile.